İLÇEMİZDE GÖREV YAPMIŞ KAYMAKAMLARIMIZ
SIRA NO
AD SOYAD
GÖREV YAPTIĞI YILLAR
1
İbrahim ÖZTÜRK
1950- 1951
2
Vâlâ KURTİZ
1952-1952
3
Beşir YALÇIN (Vekil)
1954-1954
4
Abdullah İĞNECİLER
1954-1958
5
Cemil ERGÜN (Vekil)
1958-1958
6
İ.Hakkı YILMAZ (Vekil)
1959-1959
7
Abdullah İĞNECİLER
1960-1960
8
Recep Cudi KALKAN
1960-1964
9
Nuri ERDEM
1964-1965
10
Mehmet Ulvi EZGÜ (Vekil)
1965-1966
11
Ali İhsan YILDIRIM
1966-1967
12
Kemal Macit TÜRET
1967-1969
13
İhsan ERÇELİK
1969-1970
14
Namık KAHVECİOĞLU
1970-1971
15
Mustafa AŞKIN
1971-1974
16
Erol İHTİYAR (Vekil)
1974-1975
17
Erdoğan ATASOY
1975-1978
18
Cahit Atakan SOLMAZ
1978-1979
19
Ömer BÜYÜKKENT
1979-1982
20
Adem SAÇAN (Vekil)
1982-1983
21
Şener YÜCE
1983-1984
22
Ersin ATEŞ
1984-1985
23
M. Hayri KURT
1985-1988
24
Halil IŞIK
1989-1990
25
Ramazan AKSOY
1990-1994
26
Murat KOCABAŞ
1994-1997
27
Muhsin ÇATMADIM
1997-2001
28
Metin AKDAMAR
2001-2002
29
Atay USLU (Vekil)
2002-2002
30
Abdülkadir KARATAŞ
2002-2003
31
A. Nazım BALCIOĞLU
27.10.2003-26.08.2008
32
İsmail ÇORUMLUOĞLU
01.09.2008-23.08.2013
33
Mehmet YILMAZ
28.08.2013-12.09.2014
34
Avni KULA
29.09.2014-03.09.2017
35
Muhammet ÖNDER
08.09.2017-