18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferinin 104. Yıldönümü münasebetiyle İlçemizde çeşitli etkinlikler düzenlendi. 
Abide Şehitliğinde gerçekleştirilen ilk törene İlçe Kaymakamı Muhammet ÖNDER, Belediye Başkanı Muharrem AKÇADURAK, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet ÜNSAL, daire amirleri, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, şehit aileleri, gazi ve gazi yakınları ile vatandaş ve öğrencileri katıldı. Şehitlik Anıtına çelenklerin sunulması, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’mızın okunmasıyla başlayan tören aziz şehitlerimiz için okunan dualar ile devam etti. Tören, Kaymakam ÖNDER’in Şehitlik Defterini imzalaması ile sona erdi.
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferinin 104. Yıldönümü etkinlikleri Belediye Kültür Merkezinde düzenlenen tören ile devam etti. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’mızın okunmasıyla başlayan tören,  Kur’an-ı Kerim Tilaveti ve Hatim Duası, günün anlam ve önemini belirten konuşmalar, yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verilmesi ve tiyatro gösterileri ile devam etti. Program resim sergisinin gezilmesi ile sona erdi. 
 
İSAY2 Galeri